O nas

O Jafi Sport

Jafi Sport od 1997 roku prowadzi działalność w zakresie organizacji wyjazdów rodzinnych i integracyjnych, jak również letnich i zimowych obozów dla dzieci – Jafi Sport CAMP.

Wierzymy, że sport i aktywny wypoczynek, zarówno w przypadku dorosłych jak i dzieci, to podstawa udanego wyjazdu, budowania relacji i niezapomnianych przeżyć.

Nasze sportowe pasje to narciarstwo, rowery, sporty wodne (żeglarstwo, windsurfing, narty wodne, wakeboard, etc), nie zapominamy też o ćwiczeniach ogólnorozwojowych.

Wyjazdy organizujemy w najpiękniejsze, starannie wyselekcjonowane zakątki Polski i Europy, tak aby stanowiły okazję do do zdobycia sportowych umiejętności, ale także innych doświadczeń i wpomnień. Najwięcej naszych wyjazdów organizujemy w Alpy, bo wierzymy, że góry oferują bardzo dużo zarówno w lecie jak i zimą.

 

Jafi Sport w liczbach w sezonie 2019/2020

 

(tutaj jakieś graficzne przedstawienie)

è 23 lata doświadczenia w organizacji imprez

è 10 000 Klientów

è 1500 dzieci w szkółkach narciarskich

è 120 zorganizowanych wyjazdów

è 20 ośrodków narciarskich

 Nasza kadra

 

Jacek Zawadka - Założyciel Biura Jafi Sport, Prezes Polskiego Związku Judo, Prezes Uczniowskiego Klubu Judo “225”.

Wielokrotny reprezentant i medalista Mistrzostw Polski w judo. Zawodowo ze sportem związany od 1996 roku, jako nauczyciel WF, trener judo I klasy (5 dan), absolwent AWF, instruktor gimnastyki.

Prywatnie ojciec, który swoje pasje rozwija razem z synami spędzając z nimi czas wolny na nartach, rowerach, czy uprawiając wakeboarding. Lubi polską kuchnię.

 

Wojtek Wardziak

Współzałożyciel marki Jafi Camp – absolwent AWF, instruktor narciarstwa, zawodnik Jafi Sport Bike Team. Pasjonat sportu, każdą wolna chwilę poświęca na jazdę na rowerze.

Prywatnie ojciec 3 córek, które również stara się zarazić miłością do sportu.

 

Jerzy Skolimowski

Absolwent AWF, instruktor gimnastyki i samoobrony, instruktor motorowodny i narciarski, ratownik wodny, skoczek spadochronowy, trener wielu medalistów Mistrzostw Polski. Obecnie w wolnym czasie lata na paralotni.

Na Jafi Sport CAMP: sternik motorowodny, ratownik WORP, instruktor narciarstwa.

 

Remek Oleszkiewicz

Absolwent AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne. Od 2005 roku z powodzeniem startował w takich konkurencjach jak Four Cross, Downhill, BMX Racing, Enduro, Team rider Dartmoor w latach 2006-2014. Były członek Kadry Narodowej w kolarstwie górskim 4X. Mistrz Polski BMX Racing w 2008 roku. Posiada uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego oraz instruktora snowboardu. Na rowerze od 4 roku życia, a wyczynowo od 1998 roku.

Zainteresowania: rower, snowboard, narty, rolki, łyżwy, kitesurfing, wake, badminton, Subaru.

Na Jafi Sport CAMP: instruktor narciarstwa i rowerów MTB.

 

Honorata Rawa-Jabłonka

Absolwentka turystyki, pilot wycieczek, instruktor narciarstwa, kierownik obozów, animator. Z Jafi związana od 2011 roku, aktualnie odpowiedzialna za dział Jafi Camp. Sekretarz Uczniowskiego Klubu Judo “225”. W wolnym czasie uprawia pływanie, rower, narty, kitesurfing, jazde konna.

Lubi kuchnię roślinną i graffiti.

Na Jafi Sport CAMP: kierownik, instruktor narciarstwa, sternik motorowodny, instruktorka graffiti.

 

Paulina Rogulska

Absolwentka turystyki, instruktorka fitness. Z Jafi Sport związana od 2014 roku, jako pracownik działu sprzedaży.Lubi kolarstwo, bieganie i podróże.

Na Jafi Sport CAMP: kierownik i wychowawca.

 

Michał Jasiński

Sternik motorowodny, na codzień pracownik działu sprzedaży Jafi Sport. Z zawodu inżynier geodeta. Prywatnie tata małej dziewczynki, w wolnym czasie piłkarz. Lubi kuchnie włoską.

Na Jafi Sport CAMP: kierownik, wychowawca, sternik motorowodny.

 

Patrycja Urbaniec

Absolwentka politologii, instruktorka fitness, instruktor snowboardu, wychowawczyni i animatorka. Interesuje ją wszystko co jest wiązane ze sportem, a w szczególności: snowboard, fitness, kitesurfing, quady. Dodatkowo także: podróże, psychologia, motywacja, coaching i rozwój osobisty.

Na Jafi Sport CAMP: instruktor snowboardu i wychowawczyni.

 

Kuba Spyra

Student AWF, instruktor narciarstwa, ratownik WOPR.

Na Jafi Sport CAMP: wychowawca i ratownik WOPR.

 

Marcin Dziewierski

Instruktor wakeboardu, instruktor snowboardu. W wolnym czasie lubi latać dronami.

Na Jafi Sport CAMP: instruktor wakeboard.

 

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę