Zorganizowane wycieczki rowerowe dla dzieci

Twoje dziecko uwielbia wszelkie wycieczki rowerowe, na które do tej pory wybieraliście się rodzinnie w pogodny weekend? Chcesz rozwijać jego pasję i szukasz obozu, który będzie zgodny z zainteresowaniami pociechy? Zatem znakomicie się składa, że przeglądasz właśnie naszą ofertę. Jednym z naszych wyjątkowych campów są zorganizowane wycieczki rowerowe, nad którymi opiekę sprawują wykwalifikowani instruktorzy. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj miejsce!
Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży - korzyści dla zdrowia i nie tylko
Wycieczki rowerowe z dziećmi to wspaniała forma aktywności fizycznej i możliwość spędzania wolnego czasu. Ten sposób wypoczynku niesie ze sobą niepodważalne zalety i korzyści, nie tylko w gronie rodziny, lecz także w postaci dedykowanego campu. Dlaczego warto wybrać się na zaplanowane i koordynowane przez Jafi Sport Camp obozy rowerowe? Ten rodzaj aktywności to:
  • możliwość przetestowania swoich umiejętności na podłożu o różnej specyfice (asfalt, piach, ścieżki leśne, żwir),
  • ciągłe doświadczanie i obcowanie z naturą, która jest na wyciągnięcie ręi (poprzez zapachy, dźwięki, dotyk),
  • przez częstą zmianę postawy, dziecko wzmacnia swój kręgosłup,
  • budowanie odporności organizmu na odpowiednim poziomie, dzięki czemu dziecko będzie rzadziej chorować.
Wybierz nasz obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży - postaw na sportowe wakacje i jedyne w swoim rodzaju aktywności.
Sprawdź co robimy na obozach i zapisz na nie swoje dziecko!
Interesują Cię profesjonalnie organizowane i realizowane z największą dbałością o bezpieczeństwo i dobrą zabawę obozy dla dzieci? Zdecydowanie warto zapoznać się z naszą ofertą. Atrakcje na obozach, jakie zapewniamy to nie tylko kolonie rowerowe. To także obszerna propozycja kilkunastu popularnych konkurencji sportowych, z których Twoje dziecko może wybrać preferowaną przez siebie dyscyplinę. Jafi Sport Camp to przede wszystkim gwarancja niezapomnianej rozrywki, frajdy i odskoczni od codziennej rutyny. Proponujemy zarówno zielone szkoły w trakcie trwania roku szkolnego, jak i obozy letnie w czasie przerwy wakacyjnej. Nie czekaj i już teraz zajmij swoje miejsce. Zapraszamy!

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy