Pytania i odpowiedzi

CAMP LATO

 • Ramowy program wyjazdu oraz plan dnia na campie
  Proponujemy 4 główne bloki zajęciowe (dzieci uczestniczą w zajęciach ze wszystkich dyscyplin): narty wodne, wakeboard, skimboard oraz rowery MTB. Dodatkowo na naszych obozach pojawi się dużo atrakcji: kajaki, "dmuchańce", trampoliny, paddle boardy, gry terenowe i integracyjne, zoo safari, arena RC i zajęcia z podstaw akrobatyki i gimnastyki (nauka bezpiecznego upadania, poprawa koordynacji ruchowej), warsztaty graffiti, Holi Disco..

  1 dzień
  - wyjazd autokarem, Warszawa ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)
  - kolacja, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami
  - spacer - poznanie najbliższej okolicy i ośrodka


  2-7 dzień*

  8:30 - 9:00 śniadanie
  Blok zajęć przedobiednich: zajęcia w głównych blokach tematycznych (1 z 4 dyscyplin głównych) oraz zajęcia na wodzie - kajaki, paddleboard, pływanie, podstawy ratownictwa itp.
  13:00 - 14:00 obiad
  Blok zajęć poobiednich: zajęcia w głównych blokach tematycznych (1 z 4 dyscyplin głównych) oraz zajęcia popołudniowe ( trampoliny, dmuchańce, gry zespołowe i integracyjne)
  18:30 - 19:30 kolacja
  Blok zajęć wieczornych (talent show, ognisko, dyskoteka, zajęcia manualne itp.)


  * jeden dzień przewidziany na wycieczkę do Mikołajek (zwiedzamy Mikołajki, i relaksujemy się w AquaParku Gołębiewski) również w jednym z dni programowych odbędzie się półdniowa wycieczka "zoo safari"

  8 dzień - śniadanie, zakończenie obozu. Przyjazd w godzinach popołudniowych, Warszawa ul. Racławicka 132 (parking przy Gwardia Warszawa)

  Na naszych wyjazdach dzieci przekazują telefon do depozytu do wychowawcy, telefony w celu kontaktu z rodzicami, dzieci otrzymują w godz 14:00 - 15:00
 • Zakwaterowanie i wyżywienie
  Pensjonat Sielanka posiada łącznie 15 nowoczesnych pokoi z łazienkami. Na terenie do dyspozycji jest zadaszone miejsce na grilla i ognisko, plac zabaw z dmuchańcami, jezioro z własnym molo i zejściem do wody. Dzieci w pokojach będą dobierane pod względem płci oraz wieku. Jeżeli mają Państwo życzenie, by dziecko było zakwaterowane z koleżanką lub kolegą prosimy o zgłoszenie tej informacji do Biura minimum tydzień przed wyjazdem.

  Pensjonat posiada restaurację specjalizującą się w daniach kuchni polskiej i regionalnej. Większość produktów pochodzi z własnego gospodarstwa ekologicznego, wędzone na miejscu wędliny i uprawiane zioła. W trakcie dnia dzieci otrzymują trzy posiłki, śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego bufetu. W trakcie całego dnia dzieci mają możliwość skorzystania z wody i herbaty w wyznaczonym miejscu. Każdy uczestnik otrzyma prowiant na drogę powrotną. Jeśli dziecko ma alergię na jakieś składniki lub jest np. weganinem, prosimy o zaznaczenie tej informacji w karcie kwalifikacyjnej. Kuchnia będzie mogła przygotować specjalne menu.
 • Campowa kadra
  W trakcie Campu dzieci przebywają pod opieką doświadczonych wychowawców, posiadających ukończone odpowiednie kursy oraz instruktorów posiadających uprawnienia właściwe dla dyscypliny, którą prowadzą w trakcie campu, nad całością czuwa kierownik, którego zadaniem jest koordynowanie pracy instruktorów, ustalanie planu dnia oraz dbanie o bieżące sprawy campu. W trakcie zajęć na wodzie obecny jest także ratownik WOPR.
 • Zbiórka na autokar, co zabrać na wyjazd
  Prosimy o spakowanie dzieci w taki rodzaj torby lub walizki, by było w stanie samodzielnie ją przemieścić. Rzeczy dziecka powinny być oznakowane (np. Podpisane na metkach), tak by na miejscu ułatwić ich rozpoznawanie. Często zdarza się, że dzieci dostają nowe ubrania na obóz i później ich nie rozpoznają. Prosimy, by dziecko uczestniczyło w pakowaniu się na wyjazd, ponieważ na koniec Campu, będzie musiało spakować się samodzielnie. Oczywiście wychowawcy będą służyli pomocą, ale chcemy dzieci uczyć samodzielności.

  Co zabrać:
  • 2 pary spodni długich (w tym dresy), 2 pary spodni krótkich, podkoszulki, 2 bluzy,
  • kurtka przeciwdeszczowa oraz buty na niepogodę,
  • czapka/ chustka na głowę, okulary przeciwsłoneczne,
  • obuwie sportowe x 2,
  • kapcie, pidżama, ręcznik, bielizna osobista, przybory do higieny osobistej, ręcznik,
  • czepek, kostium kąpielowy x 2, klapki kąpielowe, okularki, ręcznik plażowy,
  • portfelik lub saszetka na drobne pieniądze,
  • plecaczek/torba na wycieczki,
  • legitymacja szkolna,
  • krem z filtrem UV, środek przeciw owadom i po ukąszeniu.
  • Wypełniona karta kwalifikacyjna
  • kask rowerowy, pianka lub lycra na wodę (jeśli dziecko posiada - nie jest konieczne)
  • ulubiona przytulanka, gry towarzyskie, książka
  • eśli dziecko przyjmuje lekarstwa rodzic powinien przekazać je wychowawcy zapakowane i podpisane z opisem, kiedy dziecko ma dany lek przyjmować.

  Mając na uwadze sportowy charakter obozu prosimy o nie zabieranie przez dzieci tabletów, gameboy'ów, konsoli itp.
  W drodze dojazdowej oraz powrotnej na obóz dzieci nie powinny pić napojów gazowanych oraz spożywać chipsów, fast foodów (nie kupujemy ich również w trakcie obozu). Sugerujemy, żeby nie zabierać telefonów komórkowych! W przypadku, gdy dzieci będą miały ze sobą telefony komórkowe wychowawca trzyma je wyłączone w depozycie i udostępnia podczas przerwy obiadowej.
  Istnieje możliwość przekazania wychowawcy kieszonkowego (środki finansowe w nominałach równych kwocie przypadającej na dzień pobytu dziecka na zimowisku powinny znajdować się w podpisanej kopercie - sugerujemy 5-10zł na dzień).


CAMP ZIMA

 • Ramowy program wyjazdu oraz plan dnia na campie
  PROGRAM:
  Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci jeżdżących (minimum pługiem). Zapewniamy pobyt w nowoczesnym ośrodku, a czas wypełniony jest nauką jazdy pod okiem wykwalifikowanej kadry (licencjonowana szkółka SITN) oraz świetnej zabawy w pozytywnej atmosferze. Kładziemy nacisk na aktywność, więc nie zabraknie dodatkowych atrakcji jak wyjście do Aquaparku czy zawody oraz zabawy integrujące oraz wieczory taneczne, w kinie i przy ognisku.

  1 dzień - wyjazd autokarem Warszawa ul. Racławicka 132 (parking przy Gwardia Warszawa) zameldowanie w hotelu od godz 16:00 obiadokolacja, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami, przygotowanie lub wypożyczenie sprzętu narciarskiego. Spacer - poznanie ośrodka narciarskiego, miasteczka.

  Dzień 2-6
  08:00 - 08:30 śniadanie
  Szkolenie narciarskie w grupach (1 dzień zawody narciarskie połączone ze szkoleniem)
  13:00 - 14:00 obiad
  Blok zajęć popołudniowych (sala gimnastyczna, aquapark, animacje itp)
  18:30 - 19:30 kolacja
  Blok zajęć wieczornych ( disco, animacje, video coaching)

  Dzień 7 - śniadanie, zakończenie obozu.
  Przyjazd w godzinach popołudniowych, Warszawa ul. Racławicka 132 (parking przy Gwardia Warszawa)

  Na naszych wyjazdach dzieci przekazują telefon do depozytu do wychowawcy, telefony w celu kontaktu z rodzicami, dzieci otrzymują w godz 14:00 - 15:00
 • Zakwaterowanie i wyżywienie
  Ośrodek Wypoczynkowy HALNY - 15 Partyzantów, 58-580 Szklarska Poręba Odległość od: centrum uroczego miasta - ok. 1km, najbliższych sklepów - 200 m, wyciągów: Szrenica Ski - 3 km, czeski Harrachov - 15 km OW "Halny" jest to nowoczesny i całkowicie wyremontowany w roku 2016 obiekt. Wielką zaletą ośrodka jest położenie blisko wielu atrakcji regionu, w tym tras turystycznych, rowerowych i stoków narciarskich położonych w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Halny jest jednym z nielicznych obiektów mogących pochwalić się tak dobrą lokalizacją. Kuchnia w ośrodku zapewnia pyszne wyżywienie (kuchnia domowa z elementami regionalnymi). Ośrodek posiada 140 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych z pełnymi węzłami sanitarnymi, wifi, czajnikiem elektrycznym, balkonami oraz telewizorami. Na terenie ośrodka znajdują się: sala do ćwiczeń, świetlice, sala dyskotekowa, stołówka, miejsce na ognisko, duże boisko do gier zespołowych. Przy obiekcie działa również profesjonalne zaplecze sportowe Orlik oraz plac zabaw.
 • Campowa kadra
  W trakcie Campu dzieci przebywają pod opieką doświadczonych wychowawców, posiadających ukończone odpowiednie kursy oraz instruktorów posiadających uprawnienia właściwe dla dyscypliny, którą prowadzą w trakcie campu. Jafi Sport jest licencjonowaną szkołą SITN PZN. Nad całością czuwa kierownik, którego zadaniem jest koordynowanie pracy instruktorów, ustalanie planu dnia oraz dbanie o bieżące sprawy campu. Na campie jest obecny także ratownik medyczny lub pielęgniarka, która pomaga przy małych kłopotach zdrowotnych lub kieruje dziecko na konsultację lekarską bądź szpitalną.
 • Zbiórka na autokar, co zabrać na wyjazd
  Prosimy o spakowanie dzieci w taki rodzaj torby lub walizki, by było w stanie samodzielnie ją przemieścić. Rzeczy dziecka powinny być oznakowane (np. Podpisane na metkach), tak by na miejscu ułatwić ich rozpoznawanie. Często zdarza się, że dzieci dostają nowe ubrania na obóz i później ich nie rozpoznają. Prosimy, by dziecko uczestniczyło w pakowaniu się na wyjazd, ponieważ na koniec Campu, będzie musiało spakować się samodzielnie. Oczywiście wychowawcy będą służyli pomocą, ale chcemy dzieci uczyć samodzielności.

  Co zabrać:
  • Sprzęt narciarski/snowboardowy oraz obowiązkowy kask, gogle, należy spakować w podpisane pokrowce (imię i nazwisko dziecka, tel. do rodziców) –można także wypożyczyć, prosimy o wcześniejsza informację z podaniem wzrostu dziecka i rozmiaru buta
  • kurtka i spodnie nieprzemakalne(narciarskie),
  • 2 pary spodni (również dresy), spodnie nieprzemakalne, kalesony lub ciepłe rajstopy,
  • ciepły golf lub bluza polarowa, podkoszulki,
  • 2 czapki, szalik, 2 pary rękawiczek (w tym nieprzemakalne),
  • 2 pary nieprzemakalnych butów zimowych (najlepiej ponad kostkę),
  • kapcie, pidżama, ręcznik, przybory do higieny osobistej,
  • kilka par ciepłych skarpet, majtki w ilości wystarczającej na wszystkie dni wyjazdu
  • czepek, kostium kąpielowy, klapki kąpielowe,
  • legitymacja szkolna, krem na zimę UV
  • portfelik lub saszetka na drobne pieniądze, plecaczek/torba,
  • ulubiona przytulanka, gry towarzyskie, książka
  • Jeśli dziecko przyjmuje lekarstwa rodzic powinien przekazać je wychowawcy zapakowane i podpisane z opisem, kiedy dziecko ma dany lek przyjmować.

  Mając na uwadze sportowy charakter obozu prosimy o nie zabieranie przez dzieci tabletów, gameboy'ów, konsoli itp.
  W drodze dojazdowej oraz powrotnej na obóz dzieci nie powinny pić napojów gazowanych oraz spożywać chipsów, fast foodów (nie kupujemy ich również w trakcie obozu).
  Sugerujemy, żeby nie zabierać telefonów komórkowych! W przypadku, gdy dzieci będą miały ze sobą telefony komórkowe wychowawca trzyma je wyłączone w depozycie i udostępnia podczas przerwy obiadowej.
  Istnieje możliwość przekazania wychowawcy kieszonkowego (środki finansowe w nominałach równych kwocie przypadającej na dzień pobytu dziecka na zimowisku powinny znajdować się w podpisanej kopercie - sugerujemy 5-10zł na dzień).

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę