Jafi Camp

TERMIN: 07.07.2024 - 14.07.2024
REGION: Okrągłe, Mazury, Polska
Program
Region
Ośrodek
Cena
Świadczenia
Formularz
kontaktowy
.
JAFI POWER CAMP Okrągłe

MAPA - “Mazury- Kraina tysiąca jeszcze nieodkrytych przygód”
PLANSZA - “Sielanka na okrągło”


HEJ BOHATERZE!
Zobacz co Cię czeka na JAFI POWER CAMP w miejscowości Okrągłe na Mazurach!

Witaj w enklawie SIELANKA - malowniczym ośrodku na Mazurach, który mamy na wyłączność dla wszystkich uczestników gotowych wziąć udział w swojej wielkiej przygodzie.

To tutaj uczestnicy mają okazję każdego dnia wskakiwać na kolejne levele swoich możliwości poprzez misje, które dostają od pradawnego założyciela ośrodka - DUCHA PRZYGODY.

I tak NA OKRĄGŁO w tym legendarnym miejscu zaczynają obozowicze, a wyjeżdżają bohaterowie pierwszoplanowi swojego życia!

Twoim celem będzie eksploracja obszaru, wyzwania sportowe oraz nawiązywanie przyjaznych relacji z innymi, aby uczynić wspólną przestrzeń prawdziwym polem nowych doświadczeń, a równocześnie oazą spokoju.

Poniżej znajdziesz przykładowe atrakcje, które otrzymasz jako misje od legendarnego Założyciela Ducha Przygody w Enklawie Sielanka, skupiające się na wzroście umiejętności bohaterów:

Misja motorówka "Zawrotna Jazda":
Cel: Doskonal umiejętności koordynacji, balansu i sprawdź jak silny jesteś biorąc udział w ciąganiu za motorówką na przeróżnych dmuchańcach!

Misja wakeboard i narty wodne "Artystyczna Jazda":
Cel: Nauka podstaw jazdy na wakeboardzie oraz nartach wodnych za motorówką.

Misja Zoo Safari "Odkrywcy Przyrody":
Cel: Zwiedź mazurskie Zoo Safari, ucząc się o różnorodności fauny i flory. Zobacz zwierzątka z bliska, nakarm je z ręki i zrób sobie selfiaka Z LAMĄ!

Misja kajak "Szlak Odkrywców"
Cel: Przepłyń  malowniczy szlak kajakowy, ucząc się podstawowej techniki wiosłowania,, ścigając w bezpiecznych warunkach  wspaniale  spędzając czas z przyjaciółmi

Misja SUP "Balans na Fali":
Cel: Naucz się balansować na desce SUP w różnych pozycjach, dowiedz się jak cumować i dopłyń do niesamowitej atrakcji jaką jest tor przeszkód NA ŚRODKU JEZIORA.

Misja karaoke "Gwiazda na Scenie":
Cel: Wystąp na scenie podczas karaoke, śpiewaj ze swoją drużyną, śmiej się i wczuj w bycie prawdziwą gwiazdą!

A TO TYLKO CZĘŚĆ ATRAKCJI, które czekają na Ciebie w Sielance!

Duch Przygody zainspiruje Was do poszerzania horyzontów, rozwijania umiejętności i czerpania radości z każdej misji, także “palec pod budkę” kto z nami jedzie?  Zapiszcie się już dziś i widzimy się na miejscu!

CZYM JEST JAFI GRYWALIZACJA?

Grywalizacja na obozach JAFI POWER CAMP to nic innego jak magiczne połączenie, które sprawia, że nauka i zabawa stapiają się w jedno niezwykłe doświadczenie. To jak tajemniczy portal, który przenosi uczestników w świat, gdzie każda przygoda staje się częścią fascynującej gry, która zaprasza w niezwykłą podróż wyobraźni.

Na naszych wyjazdach dzieci nie tylko zdobywają nowe umiejętności, ale również wcielają się w bohaterów własnych historii. Zamiast nudnych zajęć mają przed sobą misje do wykonania, łamigłówki do rozwiązania i wyzwania do pokonania. Wszystko to wzbogacone jest elementami rywalizacji, współpracy i systemu nagród, który sprawia, że każdy sukces smakuje jak zwycięstwo w wielkiej grze życia.

Obóz staje się areną, na której uczestnicy rozwijają się, zdobywając doświadczenia w różnych dziedzinach, a każdy nowy dzień to kolejne pole przygody do zdobycia wlepki na specjalnej mapie gracza. JAFI GRYWALIZACJA stawia na interakcje, emocje i zaangażowanie uczestników na wielu poziomach. To nie tylko nauka czy zdobywanie umiejętności, ale również kształtowanie charakteru i budowanie wspólnoty.

Wyobraź sobie obozową scenę, gdzie młodzi ludzie wspólnie rozwiązują zagadki, zdobywają nagrody i świętują swoje sukcesy. To jak fantastyczny festiwal kreatywności, gdzie każda osoba ma szansę stać się bohaterem swojej własnej opowieści o wspaniałych wakacjach 2024.

ZAPRASZAMY CIĘ DO TEJ PRZESTRZENI JUŻ TERAZ - ZOSTAŃ BOHATEREM WAKACJI 2024!

Pensjonat Sielanka

Adres: Okrągłe 10, 11-510 Wydminy
Lokalizacja:

Ciche i niezwykle urokliwe miejsce nieopodal Giżycka, bezpośrednio nad jeziorem Skomack Mały w sercu Mazur Garbatych. 28 km do Giżycka, 45 km do Mikołajek.

Ten jeden z najpiękniejszych zakątków Mazur, przyciąga przez cały rok wielu turystów, miłośników nieskażonej przyrody i wypoczynku w otoczeniu natury. Jeśli szukasz sportowego obozu dla aktywnego dziecka – nad jeziorem, w województwie warmińsko-mazurskim – wybierz ofertę doświadczonego biura Jafi Sport.
Zakwaterowanie:

Pensjonat Sielanka posiada 15 nowoczesnych pokoi 2-6 osobowych z łazienkami, a także dwa nowo postawione domki z widokiem na jezioro dla max. 6 osób.

Maksymalna ilość miejsc: 60
Inne atrakcje ośrodka:
Na terenie do dyspozycji dwa jeziora, boisko, świetlica z bilardem, namiot z matą puzzlową, basen, dmuchańce, trampolina, plac zabaw, wodna ślizgawka, mini zoo, tubing oraz zadaszone miejsce na grilla i ognisko, które doskonale sprawdzają się podczas wieczornych spotkań. 


Cena: 2350 PLN
Cena zawiera:
 • 7 noclegów w ośrodku,
 • wyżywienie FB (śniadanie, obiad, kolacja),
 • napoje do posiłków (woda, herbata),
 • wszystkie atrakcje objęte programem,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę kadry wychowawczej i trenerskiej,
 • zawody z nagrodami,
 • gadżet pamiątkowy,
 • fotorelacja,
 • serwis sms z informacjami dla rodziców
 • transport autokarem z Warszawy
Cena nie zawiera:
 • wyżywienie podczas przejazdu autokarem do i z obozu,
 • wydatków osobistych
 • Zniżka 100zł stałego Klienta - jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat byłeś z nami przynajmniej 2 razy, odbierz zniżkę stałego Klienta!!!
 

Formularz kontaktowy

`
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy