CAMP rowerowo-wodny

TERMIN: 17.08.2020 - 23.08.2020
REGION: Okrągłe, Mazury, Polska
Program
Region
Ośrodek
Cena
Świadczenia
Formularz
kontaktowy
Celem naszych obozów jest połączenie zabawy z aktywnym spędzaniem czasu na wodzie, na rowerze oraz integracją w grupie. Dajemy szansę na rozpoczęcie przygody z odmianą sportów zimowych, ale w letniej wersji (deska na wodzie, narty na wodzie, skimboard, rowery mtb) i zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych pomagających w przyszłości na zdanie egzaminów na patenty i zezwolenia instruktorskie z wybranych dyscyplin. Podział na dwie grupy wiekowe 7-10 lat i 11-14 lat oraz kameralne grupy liczące  10 -14 osób. Nasz obóz w zwiazku z obostrzeniami liczy maksymalnie 38 uczestników. Jest to teren zamkniety do którego nie maja dostępu osoby z zewnatrz. Posiłki ze wzgledu na bezpieczeństwo odbywają sie w 2 turach. Grupy nie mają łączonych - wspólnych zajęć. Na miejscu znajduje sie barek, gdzie mozna zakupic napoje i inne.

Szczegółowy program

PROGRAM:
1 dzień 
- wyjazd autokarem, Warszawa ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)
- kolacja, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami
- spacer - poznanie najbliższej okolicy i ośrodka
2-6 dzień
8:00 - 9:00 śniadanie - ze wzgledu na bezpieczeństwo w 2 turach
Blok zajęć przedobiednich: rowery MTB  lub zajęcia na wodzie: wakeboard, skimboard, narty wodne, kajaki, paddleboard, pływanie, podstawy ratownictwa itp.
13:00 - 14:00 obiad
Blok zajęć poobiednich: rowery MTB  lub zajęcia na wodzie oraz trampoliny, dmuchańce, gry zespołowe i integracyjne, 10- ciobój sportowy, zajęcia na macie: gimnastyka, nauka miękkiego upadania
18:30 - 19:30 kolacja
 zajęcia wieczorne (kino, talent show, ognisko, dyskoteka, zajęcia manualne itp.)
7 dzień 
- przyjazd w godzinach popołudniowych do Warszawy, ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)
W jednym z dni programowych odbędzie sie wycieczka do pobliskiego ZOO Safari ( 600 m) gdzie na przestrzeni 100 hektarów spotkamy wiele zwierząt: jelenie, sarny itp. Na terenie ośrodka skorzystamy z nowo wybudowanego toru pontonowego.
 

Na naszych wyjazdach dzieci przekazuja telefon do depozytu do wychowawcy, telefony  w celu kontaktu z rodzicami, dzieci otrzymuja  w godz 14:00 - 15:00

Pensjonat Sielanka

Adres: Okrągłe 10, 11-510 Wydminy
Lokalizacja:
Ciche i niezwykle urokliwe miejsce nieopodal Giżycka, bezpośrednio nad jeziorem Skomack Mały w sercu Mazur Garbatych. 28 km do Giżycka, 45 km do Mikołajek.

Ten jeden z najpiękniejszych zakątków Mazur, przyciąga przez cały rok wielu turystów, miłośników nieskażonej przyrody i wypoczynku w otoczeniu natury.
Zakwaterowanie:
Obóz wodno-rowerowy Jafi Sport CAMP dla dzieci z podziałem na dwie grupy wiekowe: 7-10 lat oraz 11-14 lat to idealne miejsce dla dzieciaków chcących spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach wodnych oraz doskonalić swoje umiejętności rowerowe.

Pensjonat Sielanka posiada 15 nowoczesnych pokoi 2-6 osobowych z łazienkami, maksymalnie 56 miejsc.

Środki bezpieczeństwa Koronawius: obiekt zapewnia najwyższe standardy zachowania bezpieczeństwa. Pomieszczenia wspólne i pokoje są regularnie ozonowane. Na wejściu do pensjonatu obowiązuje dezynfekcja rąk.
Wyżywienie:
FB: śniadania, obiady i kolacje
Inne atrakcje ośrodka:
Na terenie do dyspozycji dwa jeziora, boisko, świetlica z bilardem, namiot z matą puzzlową, basen, dmuchańce, trampolina, plac zabaw, wodna ślizgawka, mini zoo, tubing oraz zadaszone miejsce na grilla i ognisko, które doskonale sprawdzają się podczas wieczornych spotkań.
Cena: 1790 PLN
Cena zawiera:
 • 7 noclegów w ośrodku,
 • wyżywienie FB (śniadanie, obiad, kolacja),
 • napoje do posiłków (woda, herbata),
 • wszystkie atrakcje objęte programem,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę kadry wychowawczej i trenerskiej,
 • zawody z nagrodami,
 • gadżet pamiątkowy,
 • fotorelacja,
 • serwis sms z informacjami dla rodziców
Cena nie zawiera:
 • wyżywienie podczas przejazdu autokarem do i z obozu,
 • wydatków osobistych
 

Formularz kontaktowy

`
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

 
Telefon:
22 349 95 70
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 09:00 - 15:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy