Jafi Camp Bęsia

TERMIN: 22.06.2024 - 01.07.2024
REGION: Mazury, Bęsia, Polska
Program
Region
Ośrodek
Cena
Świadczenia
Formularz
kontaktowy
 
JAFI POWER CAMP Bęsia

MAPA: Mazury - "Kraina tysiąca je...szcze nieodkrytych przygód"
PLANSZA
: - "Przystań Bęsia"

HEJ BOHATERZE!

Zobacz, co Cię czeka na JAFI POWER CAMP w miejscowości Bęsia na Mazurach!
Z dumą ogłaszamy, że ośrodek Bęsia od tego sezonu przeszedł metamorfozę i nosi miano “Bęsia - piracka przystań!”. To wyjątkowe miejsce na Mazurach, gdzie czekają na Was nie tylko wodne przygody, ale także sportowe wyzwania, błogi odpoczynek i integracyjne szaleństwo!
Wyruszcie z nami na wyjątkową morską odyseję pełną skarbów, wyzwań i niezapomnianych chwil. Co to znaczy w praktyce?

Zobaczcie przykładowe misje, które czekają na naszych graczy!

  1. Sportowe wodne przygody: Staniesz się kapitanem własnego statku podczas emocjonujących wycieczek kajakowych i SUP-ów.
  2. Poszukiwanie Skarbów: Każdy dzień to szansa na odnalezienie ukrytych skarbów na pirackich wyspach na terenie ośrodka, rozwijając jednocześnie umiejętności nawigacyjne.
  3. Pirackie Gry i Zabawy: Nasze zespoły będą brały udział w ciekawych grach integracyjnych i wyzwaniach, wspierając ducha drużyny.
  4. Warsztaty Pirackiego Rzemiosła: Możecie nauczyć się sztuki pirackiego rzemiosła, takiego jak tworzenie skarbów, malowanie pirackich flag, czy nawet konstruowanie własnych modeli statków i oczywiście - będzie malowanie twarzy!
  5. Piracki Turniej Łuczniczy: Turniej łuczniczy, gdzie będziecie doskonalić swoje umiejętności strzeleckie, próbując trafić w…100% tarczę!
  6. Wielki Bal Tysiąca Jezior: Obozowicze zakończą swoją przygodę w Przystani Bęsia wielkim pirackim balem, pełnym tańców, nagród i niezapomnianych chwil.

CZYM JEST JAFI GRYWALIZACJA?

Grywalizacja na obozach JAFI POWER CAMP to nic innego jak magiczne połączenie, które sprawia, że nauka i zabawa stapiają się w jedno niezwykłe doświadczenie. To jak tajemniczy portal, który przenosi uczestników w świat, gdzie każda przygoda staje się częścią fascynującej gry, która zaprasza w niezwykłą podróż wyobraźni.

Na naszych wyjazdach dzieci nie tylko zdobywają nowe umiejętności, ale również wcielają się w bohaterów własnych historii. Zamiast nudnych zajęć mają przed sobą misje do wykonania, łamigłówki do rozwiązania i wyzwania do pokonania. Wszystko to wzbogacone jest elementami rywalizacji, współpracy i systemu nagród, który sprawia, że każdy sukces smakuje jak zwycięstwo w wielkiej grze życia.

Obóz staje się areną, na której uczestnicy rozwijają się, zdobywając doświadczenia w różnych dziedzinach, a każdy nowy dzień to kolejne pole przygody do otrzymania wlepki na specjalnej mapie gracza. JAFI GRYWALIZACJA stawia na interakcje, emocje i zaangażowanie uczestników na wielu poziomach. To nie tylko nauka czy zdobywanie umiejętności, ale również kształtowanie charakteru i budowanie wspólnoty.

Wyobraź sobie obozową scenę, gdzie młodzi ludzie wspólnie rozwiązują zagadki, zdobywają nagrody i świętują swoje sukcesy. To jak fantastyczny festiwal kreatywności, gdzie każda osoba ma szansę stać się BOHATEREM swojej własnej opowieści o wspaniałych wakacjach 2024.

ZAPRASZAMY CIĘ DO TEJ PRZESTRZENI JUŻ TERAZ - ZOSTAŃ BOHATEREM WAKACJI 2024!

Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia

Adres: Bęsia 21, 11-311 Bęsia
Lokalizacja:

Ośrodek położony jest w miejscowości Bęsia k/Biskupca, na szlaku turystycznym między Świętą Lipką, Gierłożą i Mrągowem, 45 km od Olsztyna i 10 km od Biskupca. Usytuowany bezpośrednio nad jeziorem Bęskim w starym parku.

Do dyspozycji obozowiczów jest sala kinowa, świetlica, sala dyskotykowa, sala gier (m.in. bilar oraz stół do ping ponga), własna plaża, strzeżone kąpielisko, boiska sportowe (do siatkówki, koszykówki, dwa do piłki nożnej), plac zabaw, stołówka z bardzo smacznym jedzeniem, kawiarnia.  Teren jest ogrodzony i zamknięty dla osób postronnych, z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz własnym portem wyposażonym w kajaki, rowery wodne i łódki wiosłowe.

Obiekt usytuowany jest w malowniczej okolicy, posród mazurskich jezior i lasów. W okolicy znajduje się wiele zabytków i atrakcji min. szlaki piesze i rowerowe, punkty widokowe, pomniki przyrody, zabytki kultury.

Zakwaterowanie:

Bęsia – maleńka miejscowość oddalona o 50 km od Olsztyna, otoczona jeziorami i lasami. Zapewnia spotkanie z prawdziwą naturą.
Ośrodek "Bęsia"- otoczony lasami ośrodek położony tuż nad jeziorem, pokoje 2-5 osobowe z łazienkami i TV. Sala sportowa i dyskotekowa, sala rekreacyjna z ping pongiem i bilardem. Kąpielisko strzeżone, przystań z kajakami i rowerkami wodnymi, boisko, plac zabaw, miejsce na ognisko, tor wodny(nowość!)
Wyżywienie:
Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami.
Wyżwienie:
Śniadania w formie bufetu, obiad serwowany, kolacja w formie bufetu.
Cena: 2490 PLN
Cena zawiera:


- Zakwaterowanie (pokoje 2-5-osobowe z łazienkami)

- Wyżywienie (trzy posiłki dziennie)

- Realizacja programu przez instruktorów i animatorów Jafi

- Opiekę koordynatora i Jafi wychowawców nad grupą przez cały wyjazd

- Sprzęt sportowy, audio-wizualny i dydaktyczny niezbędny do przeprowadzenia zajęć

- Codzienne foto-relacje online

- Ubezpieczenie NNW

- codzienną porcję super zabawy!

- transport autokarem z Warszawy

Cena nie zawiera:

- Wydatków natury osobistej/ kieszonkowego
  • Zniżka 100zł stałego Klienta - jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat byłeś z nami przynajmniej 2 razy, odbierz zniżkę stałego Klienta!!!
 

Formularz kontaktowy

`
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy