Jafi Camp Bęsia

TERMIN: 24.06.2023 - 03.07.2023
REGION: Mazury, Bęsia, Polska
Program
Region
Ośrodek
Cena
Świadczenia
Formularz
kontaktowy

1 dzień 

- wyjazd autokarem

- kolacja, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami

- spacer - poznanie najbliższej okolicy i ośrodka

2-9 dzień

8:00 - 9:00 śniadanie 

Blok zajęć przedpołudniowych: 

Poznawanie najważniejszych umiejętności żeglarskich (terminologia żeglarska, nauka węzłów, budowa jachtów, zasady przewidywania pogody przed wypłynięciem i in.)

zasady pływania na łódkach typu Omega, pływanie pod nadzorem instruktora (uczestnicy poznają jak trzymać kurs, ostrzyć, odpadać, jak postępować w razie wywrotki a także jak halsować, robić zwrot przez sztag i rufę oraz jak wypłynąć i wrócić w to samo miejsce). 

13:00 - 14:00 obiad

Blok zajęć popołudniowych: plażowanie i doskonalenie pływania wpław, kajaki, paddle board, gry zespołowe i integracyjne, 10- ciobój sportowy, gimnastyka

18:30 - 19:30 kolacja

Zajęcia wieczorne (kino, talent show, ognisko, dyskoteka, zajęcia manualne itp.)

Między 2 a 9 dniem obozu wybierzemy się na wycieczkę do aquaparku w Mikołajkach oraz odwiedzimy Olsztyn a w nim m.in. Zamek Kapituły Warmińskiej, piękną starówkę i Planetarium.


10 dzień 

- przyjazd w godzinach popołudniowych do Warszawy

 

 W trakcie wyjazdu czeka nas także szereg atrakcji:

Just dance
Najlepsze choreografie do znanych hitów takich jak Despacito czy utwory Shakiry. Naśladujemy w tańcu postacie, które rozkręcą nasze nogi i wprawią w doskonały nastrój 

Wycieczka do Mikołajek
W jej trakcie wybierzemy się do największego Aqua Parku na mazurach, aby poszaleć na tamtejszych zjeżdżalniach i innych wodnych atrakcjach

Wycieczka do Olsztyna
W trakcie wycieczki zwiedzimy Zamek Kapituły Warmińskiej, piękną starówkę oraz wybierzemy się do Planetarium

Karaoke i Playback
Zostań artystą piosenkarzem w trakcie wieczoru karaoke. Do tej pory śpiewaliście tylko pod prysznicem? Teraz czas pokazać światu Wasz talent!

Autorska gra terenowa Jafi Sport!
Czy odnajdziecie zaczarowaną skrzynię na dnie jeziora? Legenda głosi, że jest pełna skarbów... Odkrywanie nowych lądów i tropienie śladów odkrywców i piratów to dawka niezapomnianych wrażeń!

Runmageddon
Wyścig zwinnościowy z przeszkodami, który przepełniony jest adrenaliną i emocjami. Dzieci pokonują trasę, na której przygotowane są stacje imitujące naturalne przeszkody takie jak pnie, błoto lub kałuże. Najważniejszym warunkiem ukończenia wyścigu jest dobiegnięcie całej grupy do celu. Runmaggedon to gra, która wzmacnia ducha sportu, a jednocześnie tworzenie zgranego teamu i wzajemnej pomocy.

Gry old time
Oldschoolowe gry - poznaj w co kiedyś bawili się Twoi rodzice- zabawa w kluski, ubijaka, dwa ognie, przeciąganie liny i gra w gumę 


Tic Tok party
Która grupa zostanie najabardziej znanymi influencerami? Zawody na nagranie najbardziej atrakcyjnego Tic Toka! Motyw taneczny, sportowy czy może holiday feeling? Tylko wyobraźnia nas ogranicza, dajcie się ponieść fantazji i poczuj się jak reżyser Quentin Tarantino albo zagraj oscarową rolę jak Leonardo di Caprio

Aktywności sportowe
Zabawa we frisbee oraz wyścigi rzędów

Integracja obozowa
Ognisko z kiełbaskami, chrzest morski, obozowa dyskoteka, plażowanie, podchody i spacery na zachód słońca

 


a także wiele innych atrakcji!!!

Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia

Adres: Bęsia 21, 11-311 Bęsia
Lokalizacja:

Ośrodek położony jest w miejscowości Bęsia k/Biskupca, na szlaku turystycznym między Świętą Lipką, Gierłożą i Mrągowem, 45 km od Olsztyna i 10 km od Biskupca. Usytuowany bezpośrednio nad jeziorem Bęskim w starym parku.

Do dyspozycji obozowiczów jest sala kinowa, świetlica, sala dyskotykowa, sala gier (m.in. bilar oraz stół do ping ponga), własna plaża, strzeżone kąpielisko, boiska sportowe (do siatkówki, koszykówki, dwa do piłki nożnej), plac zabaw, stołówka z bardzo smacznym jedzeniem, kawiarnia.  Teren jest ogrodzony i zamknięty dla osób postronnych, z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz własnym portem wyposażonym w kajaki, rowery wodne i łódki wiosłowe.

Obiekt usytuowany jest w malowniczej okolicy, posród mazurskich jezior i lasów. W okolicy znajduje się wiele zabytków i atrakcji min. szlaki piesze i rowerowe, punkty widokowe, pomniki przyrody, zabytki kultury.

Zakwaterowanie:

Bęsia – maleńka miejscowość oddalona o 50 km od Olsztyna, otoczona jeziorami i lasami. Zapewnia spotkanie z prawdziwą naturą.
Ośrodek "Bęsia"- otoczony lasami ośrodek położony tuż nad jeziorem, pokoje 2-5 osobowe z łazienkami i TV. Sala sportowa i dyskotekowa, sala rekreacyjna z ping pongiem i bilardem. Kąpielisko strzeżone, przystań z kajakami i rowerkami wodnymi, boisko, plac zabaw, miejsce na ognisko, tor wodny(nowość!)
Wyżywienie:
Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami.
Wyżwienie:
Śniadania w formie bufetu, obiad serwowany, kolacja w formie bufetu.
Cena: 2490 PLN
Cena zawiera:


- Zakwaterowanie (pokoje 2-5-osobowe z łazienkami)

- Wyżywienie (trzy posiłki dziennie)

- Realizacja programu przez instruktorów i animatorów Jafi

- Opiekę koordynatora i Jafi wychowawców nad grupą przez cały wyjazd

- Sprzęt sportowy, audio-wizualny i dydaktyczny niezbędny do przeprowadzenia zajęć

- Codzienne foto-relacje online

- Ubezpieczenie NNW

- codzienną porcję super zabawy!

- transport autokarem z Warszawy

Cena nie zawiera:

- Wydatków natury osobistej/ kieszonkowego
  • Zniżka 100zł stałego Klienta - jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat byłeś z nami przynajmniej 2 razy, odbierz zniżkę stałego Klienta!!!
 

Formularz kontaktowy

`
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy