Jafi Water Camp Mazury vol 3

Okrągłe, Mazury, Polska / Polska

19/07/2020 - 26/07/2020 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Podaj wiek

  19/07/2020 - 26/07/2020 (7 DNI)

Obóz wodno-rowerowy

Okrągłe 10, 11-510 Wydminy     zobacz na mapie
Opis campu

OBÓZ "JAFI WATER CAMP" DLA DZIECI W WIEKU 7-14 LAT Z PODZIAŁEM NA DWIE GRUPY WIEKOWE 7-10 LAT ORAZ 11-14 LAT


Nasze obozy z serii "Jafi Camp" to idealne miejsce dla dzieciaków chcących spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach wodnych oraz doskonalić swoje umiejętności rowerowe.


Celem naszych obozów jest połączenie zabawy z aktywnym spędzaniem czasu na wodzie, na rowerze oraz integracją w grupie. Obozy prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych trenerów.
Dajemy szansę na rozpoczęcie przygody z odmianą sportów zimowych, ale w letniej wersji (deska na wodzie, narty na wodzie.skimboard, rowery mtb) i zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych pomagajacych w przyszłości na zdanie egzaminów na patenty i zezwolenia instruktorskie z wybranych dyscyplin.

Proponujemy 2 główne bloki zajęciowe (dzieci uczestniczą w zajęciach ze wszystkich dyscyplin):  wakeboard oraz rowery MTB. Dodatkowo na naszych obozach pojawi się dużo atrakcji: narty wodne, skimboard, kajaki, "dmuchańce", trampoliny, paddle boardy, gry terenowe i integracyjne, zoo safari i zajęcia z podstaw akrobatyki i gimnastyki (nauka bezpiecznego upadania, poprawa koordynacji ruchowej), warsztaty kulinarne, warsztaty graffiti.
Rowery MTB, mamy dostępne różne rozmiary, więc dla każdego coś dopasujemy. Treningi rozpoczynają się wprowadzaniem do prawa ruchu drogowego, w tym np omawiamy jak sygnalizować swoje zamiary w trakcie uczestniczenia w ruchu drogowym, następnie dzieci maja elementy jazdy po torze przeszkód. Ćwiczymy ewolucje które przydają się w codziennej jeździe jak np slalom czy jazda po równoważni, czy wyboistym terenie. Następnie organizujemy  wycieczki po okolicy - mamy do dyspozycji piękne mazurskie lasy i pola, dzieci zwykle nie jeżdżą drogami, gdzie jest większy ruch samochodowy. Prosimy o zabranie swojego kasku rowerowego.

PROGRAM:

1 dzień 
- wyjazd autokarem, Warszawa ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)
- kolacja, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami
- spacer - poznanie najbliższej okolicy i ośrodka

2-7 dzień*

8:30 - 9:00 śniadanie 
Blok zajęć przedobiednich: 
wakeboard lub rowery MTB oraz zajęcia na wodzie - skimboard, narty wodne, kajaki, paddleboard, pływanie, podstawy ratownictwa itp.
13:00 - 14:00 obiad
Blok zajęć poobiednich: wakeboard lub rowery MTB oraz trampoliny, dmuchańce, gry zespołowe i integracyjne
18:30 - 19:30 kolacja
 zajęcia wieczorne (talent show, ognisko, dyskoteka, zajęcia manualne itp.)

* jeden dzień przewidziany na wycieczkę do Mikołajek (zwiedzamy Mikołajki, i relaksujemy sie w Aqua Parku Gołębiewski)
również w jednym z dni programowych odbędzie się półdniowa wycieczka "zoo safari"

8 dzień 
- przyjazd w godzinach popołudniowych do Warszawy, ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)

Na naszych wyjazdach dzieci przekazuja telefon do depozytu do wychowawcy, telefony  w celu kontaktu z rodzicami, dzieci otrzymuja  w godz 14:00 - 15:00

---

Pensjonat "Sielanka" - Okrągłe 10, Wydminy

"Sielanka" położona jest w cichym i niezwykle urokliwym zakątków Mazur nieopodal Giżycka, bezpośrednio nad jeziorem Skomack Mały w sercu Mazur Garbatych

Pensjonat Sielanka posiada nowoczesne i przytulne pokoje z łazienkami. Na terenie do dyspozycji jest parking zewnętrzny niestrzeżony oraz zadaszone miejsce na grilla i ognisko, które doskonale sprawdzają się podczas wieczornych spotkań. 
W kuchni króluje nasz Szef Tomek, który wyczarowuje przepyszne dania, nawet dla najbardziej wymagających łakomczuchów. Większość produktów pochodzi z własnego gospodarstwa ekologicznego, na miejscu wędzi się wędliny i uprawia zioła.

Panują tu doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Jest to również idealnie miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek, wędkarzy, grzybiarzy, obserwatorów dzikiej przyrody, a zimą - także dla narciarzy(!). Amatorzy krótkich wycieczek również znajdą coś dla siebie, gdyż w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych.


Świadczenia
Zalety
Opis regionu

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę