Jafi Water Camp Mazury vol 3

JAFI CAMP - Okrągłe - Mazury / Polska

19/07/2020 - 26/07/2020 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Podaj wiek

  19/07/2020 - 26/07/2020 (7 DNI)

JAFI SPORT CAMP - Pensjonat Sielanka

Okrągłe 10, 11-510 Wydminy     zobacz na mapie
Opis campu

OBÓZ "JAFI WATER CAMP" DLA DZIECI W WIEKU 7-14 LAT Z PODZIAŁEM NA DWIE GRUPY WIEKOWE 7-10 LAT ORAZ 11-14 LAT

Nasze obozy z serii "Jafi Water Camp" to idealne miejsce dla dzieciaków chcących spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach wodnych przy jednoczesnej możliwości wybrania dyscypliny wiodącej, w której najlepiej się czują i chcą ją doskonalić podczas całego pobytu.

Celem naszych obozów jest połączenie zabawy z aktywnym spędzaniem czasu na wodzie, na rowerze oraz integracją w grupie. Obozy prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych trenerów.
Dajemy szansę na rozpoczęcie przygody z odmianą sportów zimowych, ale w letniej wersji (deska na wodzie, narty na wodzie.skimboard, rowery mtb) i zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych pomagajacych w przyszłości na zdanie egzaminów na patenty i zezwolenia instruktorskie z wybranych dyscyplin.

Proponujemy 4 główne bloki zajęciowe (dzieci uczestniczą w zajęciach ze wszystkich dyscyplin): narty wodne, wakeboard, skimboard oraz rowery MTB. Dodatkowo na naszych obozach pojawi się dużo atrakcji: kajaki, "dmuchańce", trampoliny, paddle boardy, gry terenowe i integracyjne, zoo safari i zajęcia z podstaw akrobatyki i gimnastyki (nauka bezpiecznego upadania, poprawa koordynacji ruchowej).


PROGRAM:

1 dzień 
- wyjazd autokarem, Warszawa ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)
- kolacja, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami
- spacer - poznanie najbliższej okolicy i ośrodka

2-7 dzień*

8:30 - 9:00 śniadanie 
Blok zajęć przedobiednich: 
żaglówki, narty wodne, wakeboard, skimboard, rowery MTB oraz zajęcia na wodzie - kajaki, paddleboard, pływanie, podstawy ratownictwa itp.
13:00 - 14:00 obiad
Blok zajęć poobiednich: żaglówki, narty wodne, wakeboard, skimboard, rowery MTB oraz trampoliny, dmuchańce, gry zespołowe i integracyjne
18:30 - 19:30 kolacja
 zajęcia wieczorne (talent show, ognisko, dyskoteka, zajęcia manualne itp.)

* jeden dzień przewidziany na wycieczkę do Mikołajek (zwiedzamy Mikołajki, i relaksujemy sie w Aqua Parku Gołębiewski)
również w jednym z dni programowych odbędzie się półdniowa wycieczka "zoo safari"

8 dzień 
- przyjazd w godzinach popołudniowych do Warszawy, ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)

Na naszych wyjazdach dzieci przekazuja telefon do depozytu do wychowawcy, telefony  w celu kontaktu z rodzicami, dzieci otrzymuja  w godz 14:00 - 15:00

---

Pensjonat "Sielanka" - Okrągłe 10, Wydminy

"Sielanka" położona jest w cichym i niezwykle urokliwym miejscu nieopodal Giżycka, bezpośrednio nad jeziorem Skomack Mały w sercu Mazur Garbatych. Ten jeden z najpiękniejszych zakątków Mazur, przyciąga przez cały rok wielu turystów, miłośników nieskażonej przyrody i wypoczynku w otoczeniu natury.

Panują tu doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Jest to również idealnie miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek, wędkarzy, grzybiarzy, obserwatorów dzikiej przyrody, a zimą - także dla narciarzy(!). Amatorzy krótkich wycieczek również znajdą coś dla siebie, gdyż w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych.

Pensjonat Sielanka posiada łącznie 15 nowoczesnych pokoi z łazienkami. Na terenie do dyspozycji jest parking zewnętrzny niestrzeżony oraz zadaszone miejsce na grilla i ognisko, które doskonale sprawdzają się podczas wieczornych spotkań. 
Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i regionalnej. Większość produktów pochodzi z własnego gospodarstwa ekologicznego, na miejscu wędzi się wędliny i uprawia zioła.Świadczenia
Zalety
Opis regionu

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 19:00
sobota: 08:00 - 16:00 (czynne od 7 września 2019)
niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę