Kolonie i Obozy sportowe nad morzem

Gdy planujemy wakacje, obozy nad morzem stanowią główną atrakcję dla dzieci. Nic w tym dziwnego, bo to właśnie kontakt z wodą kojarzy im się z letnim czasem oraz wolnością od szkoły i nauki. Podczas kolonii nad morzem mogą poznać rówieśników i zawrzeć przyjaźnie na całe życie. Obcując z innymi dziećmi bez obecności rodziców, nauczą się odpowiedzialności i punktualności, która przydaje się na co dzień w roku szkolnym. Oprócz rozrywki na obozach nad morzem dla dzieci organizatorzy zapewniają aktywności fizyczne i specjalnie opracowany program zajęć. Wybierając ten rodzaj wypoczynku dla małoletnich, warto zwrócić uwagę czy są oni aktywni sportowo i lubią ruch.
Opracowany program aktywności na obozach nad morzem
Niektórym pobyt nad Bałtykiem, może kojarzyć się głównie z wypoczynkiem i lenistwem. Obozy dla dzieci nad morzem stanowią jednak doskonałe tego przeciwieństwo. Opracowany program aktywności dla młodzieży pozwala na spędzanie czasu podczas uprawiania wodnych sportów. W ich zakres wchodzi między innymi żeglarstwo, narty wodne, wakeboart. Dla lubiących spędzać czas aktywnie wśród pięknych krajobrazów organizowane są podróże rowerowe nad wybrzeżem.
Obecność instruktorów i opiekunów zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, nawet dla tych, którzy będą dopiero rozpoczynać swoją przygodę z wodą.
Łącząc sport z rozrywką na koloniach nad morzem
Nie tylko wodne dyscypliny przyciągają uwagę młodych, jeśli chodzi o obozy sportowe. Oprócz nich kolonie nad morzem oferują liczne zabawy na świeżym powietrzu. Gry w terenie, które integrują całą grupę, trampoliny czy zajęcia z podstaw akrobatyki to tylko niektóre z propozycji. Obozy letnie nad polskim morzem mają wielu zwolenników, jednakże warto zwrócić uwagę również na obozy zimowe, które poszerzą horyzonty najmłodszych również w dyscyplinach takich jak narciarstwo czy łyżwiarstwo.

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy