Kolonie i obozy sportowe nad jeziorem

Letnie wakacje to czas spędzony głównie nad wodą. Obozy nad jeziorem pozwalają nie tylko wypocząć, ale także poznać techniki kajakarskie i nauczyć się różnych sportów wodnych. Jest to dobra okazja również do zapoznania się z innymi rówieśnikami na wyjeździe, doskonalenia organizacji czasu i własnej odpowiedzialności pod nieobecność rodziców. Kolonie nad jeziorem cechują się innym klimatem niż te nad morzem. Atmosfera, która pozwala na wyciszenie się i zrelaksowanie przyciąga coraz więcej turystów i rodzin właśnie na Mazury. Oprócz akwenów z wodą, tereny w województwie warmińsko-mazurskim zabierają dech w piersiach. Wielkie lasy, zielone tereny i świeże powietrze sprzyja wakacjom i weekendowym wyjazdom.
Atrakcje czekające na dzieci podczas obozów sportowych nad jeziorem
Z racji tego, że Mazury to idealne miejsce zarówno do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, jak i odpoczynku, w ofercie kolonii dla dzieci nad jeziorem znajdują się między innymi aktywności wodne, w tym pływanie rowerkami i kajakami. Do dyspozycji grup są rowery, boiska sportowe do grania w koszykówkę i piłkę nożną, a także trampoliny, place zabaw, wodne ślizgawki czy mini zoo.
Po aktywnym dniu można miło spędzić czas z przyjaciółmi, rozpalając grilla czy ognisko pod zadaszoną altanką i planować przygody na kolejne dni.
Obecność trenerów i opiekunów
Z racji tego, że obozy nad jeziorem to nie tylko wypoczynek, ale także idealna możliwość do udoskonalania swoich umiejętności w wodnych sportach, obecność trenerów i instruktorów jest bardzo ważna. Dzięki wiedzy i doświadczeniu będą mogli zwracać uwagę na błędy i wpływać na lepsze wyniki w nauce pływania. Obozy dla dzieci pozwalają na uczenie się samodzielności. Dla tych, którzy są zwolennikami ciepłych temperatur, obozy letnie będą idealne. Okres ferii to również czas na obozy zimowe.

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy