Kolonie i obozy na Mazurach

Myśląc o wakacjach dla dzieci, często pojawia się pomysł na pobyt nad morzem. Obozy na mazurach to coś, co również powinno zainteresować nie tylko rodziców, ale przede wszystkim młodzież. Zorganizowane wycieczki, aktywność sportowa, uprawianie różnych dyscyplin wodnych, a także przejażdżki rowerowe czy wypoczywanie po całym dniu atrakcji przy grillu to idealny plan na spędzenie kolonii letnich na mazurach. Podczas takich wypadów dzieci mają okazję poznać nowe techniki kajakarstwa, podszkolić się w sportach pod okiem trenerów, poznać rówieśników i spędzić czas samodzielnie bez obecności rodziców. Obozy dla dzieci zwiększają ich odpowiedzialność i punktualność, które następnie przydają się podczas roku szkolnego.
Jakie atrakcje czekają na uczestników obozów na mazurach?
Wyjazd nad jezioro na kilka dni jest idealny dla tych, którzy uwielbiają przyrodę i obcowanie z naturą. Bowiem obecność wody, lasów i terenów zielonych pozwala na głębokie wyciszenie się i odpoczynek, a zarazem aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Ten balans przyciąga coraz więcej młodzieży, nie tylko tej, która jest zwolennikiem sportów. Jest to też okazja do polubienia się z aktywnością fizyczną.
Kajakarstwo, rowerki wodne, pływanie to tylko niektóre z zajęć, które są opracowane dla uczestników obozów sportowych na mazurach. Wszystkie te czynności są wykonywane pod opieką trenerów i instruktorów z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa. Podczas gorszej pogody dzieci mogą skorzystać ze świetlicy z bilardem, basenu, trampolin, placów zabaw, wodnej ślizgawki czy mini zoo.
Mazury dla każdego!
Województwo warmińsko - mazurskie to teren, który jest na tyle urozmaicony, że spodoba się każdemu. Jest on odwiedzany głównie latem, dlatego obozy letnie stanowią tutaj największą ilość. Dla zwolenników narciarstwa i zabaw ze śniegiem oferujemy obozy zimowe w górach.

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy