Obozy dla dzieci - czy warto wysłać dziecko?

Zastanawiasz się, czy warto w wakacyjnej przerwie skorzystać z oferty na obóz dla dzieci? Przede wszystkim jest to zależne od zainteresowań i gotowości, tak by kolonia dla najmłodszych kojarzyła się z przyjemnością, a nie rozłąką z rodzicami obarczoną tęsknotą. Kiedy więc Twoje dziecko marzy o wyjeździe i integracji z kolegami i koleżankami, to letnie obozy nad morzem będą idealną możliwością spędzenia czasu aktywnie.

Wakacje wcale nie muszą być nudne, a połączenie przyjemnego z pożytecznym i szansa poznania nowych przyjaciół może być ekscytującym doświadczeniem. Z kolei obozy przygodowe połączone z zaangażowaniem w gry zespołowe uczą zdrowej rywalizacji by każde dziecko miało odpowiednią dawkę wrażeń i satysfakcji. Wszystko to oczywiście odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, który przez cały czas trwania kolonii letniej czy zimowiska zadba o bezpieczeństwo uczestników.

Jakie zalety mają obozy i kolonie dla dzieci?

Wysłanie dziecka na obóz czy kolonię wiąże się nie tylko z odpoczynkiem i rekreacją. Warto wiedzieć i mieć na względzie, że profesjonalnie przygotowany i zaplanowany obóz dla dzieci niesie za sobą szereg korzyści. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • rozwój umiejętności społecznych i emocjonalnych,
  • nauka samodzielności i odpowiedzialności,
  • zwiększenie pewności siebie i niezależności,
  • poznanie nowych ludzi i kultur,
  • odkrywanie własnych pasji i zainteresowań.

Powyższe aspekty z pewnością zaprocentują w dorosłym życiu. My zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by nasze obozy dla dzieci i młodzieży były świetną okazją do nauki.

Kolonie i obozy dla dzieci - dlaczego opłaca się wybrać Jafi Sport Camp?

Jafi Sport Camp to obszerna oferta na rewelacyjne wyjazdy i obozy dla dzieci, które łączą w sobie zajęcia sportowe, a także najlepsze formy integracji. Wysyłając swoje dziecko na jeden z naszych campów budujesz w nim większą pewność siebie, odwagę i przede wszystkim tak niezbędną samodzielność. Propozycja, którą przygotowaliśmy skierowana jest do młodzieży ciekawej świata, chcącej przeżyć niesamowitą przygodę wśród grona rówieśników. To także świetny sposób na poznanie nowych dyscyplin i poszerzenia swojego bagażu doświadczeń o nowe wrażenia. Oferujemy dwa warianty kolonii i obozów młodzieżowych, a są to:

Niezależnie od rodzaju wakacji zarówno letnich, jak i zimowych, zapewniamy profesjonalizm i szczególnie dbamy o najważniejszą dla nas wartość, jaką jest bezpieczeństwo Twojego dziecka. Teraz już wiesz, że zdecydowanie warto postawić na obozy dla dzieci, zarówno latem, jak i zimą. Sprawdź terminy na najbliższe wyjazdy i czym prędzej zarezerwuj miejsce!

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy