Nauka jazdy na nartach wodnych dla dzieci

Jeśli narty wodne to jedna z tych atrakcji, których Twoje dziecko chce spróbować po raz pierwszy, to doskonale się składa. Wakacyjna frajda, gorące promienie słoneczne, a przede wszystkim wodne szaleństwo pod okiem doświadczonych instruktorów. To wszystko zapewnimy podczas organizowanych przez nas campów, Więc gdy zastanawiasz się, czy nauka jazdy na nartach wodnych podczas obozu będzie dobrą opcją na wakacyjną przygodę, to czym prędzej przekonaj się zapisując swoją pociechę na letni wyjazd!
Narty wodne dla dzieci - szaleństwo na całego!
Zastanawiasz się, od czego i jak dziecko powinno zacząć naukę sportu, jakim są narty wodne? Po pierwsze warto wiedzieć, że mimo iż narty wodne mogą się wydawać dość skomplikowaną i złożoną aktywnością, to w rzeczywistości z pomocą naszych opiekunów Twoja pociecha szybko nauczy się prostych czynności idealnych dla początkujących. Najważniejszą rzeczą poza dobrą zabawą jest oczywiście bezpieczeństwo, więc każdy uczestnik posiada niezbędne wyposażenie takie jak kask i ochraniacze. Obóz ten będzie najlepszym wyborem dla miłośników sportów wodnych, którzy uwielbiają letni klimat.
Chcesz wiedzieć co robimy na obozach? - Sprawdź!
Jeśli zastanawiasz się, czy warto wysłać dziecko na obóz z Jafi Sport Camp, to zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Na stronie znajdziesz fotorelacje zdjęć z wcześniejszych wyjazdów, na których pokazujemy jak fantastycznie wyglądają organizowane przez nas obozy dla dzieci. Emocje, radość i ekscytacja, które malują się na twarzach dzieci są bezcenne. To w końcu dla nich nasi instruktorzy i opiekunowie czuwają nad bezpiecznym przebiegiem każdego campu i zapewniają odpowiednią dawkę adrenaliny. Dla dzieci uwielbiających zimowe szaleństwo oferujemy obozy zimowe, natomiast dla młodzieży, której krąży po głowie wakacyjna frajda mamy świetną propozycję na obozy letnie. Rozumiemy też jak bardzo potrzebny jest krótki, kilkudniowy odpoczynek i przerwa od zajęć dydaktycznych, więc w naszej ofercie znajdują się także pełne ciekawych aktywności zielone szkoły.

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy