Nauka gry w tenisa dla dzieci

Zastanawiasz się nad tym, by zapisać swoją pociechę na profesjonalne lekcje tenisa dla dzieci, ale nie masz pojęcia, jaką szkołę wybrać? Nie musisz się tym martwić! Zacznij od zgłoszenia go na nasz obóz, a my pokażemy jak przyjemne mogą być zajęcia sportowe i sprawimy, że nauka gry w tenisa stanie się łatwa i przyjemna. Doświadczona kadra Jafi Sport Camp zapewni Twojemu dziecku najlepsze szkolenie, a także pokaże triki i nietypowe zagrania. Zapraszamy!
Obozowe atrakcje - niezapomniany czas w gronie rówieśników
Obozy dla dzieci Jafi Sport Camp to szansa nie tylko na naukę gry w tenisa ziemnego, ale także możliwość szlifowania innych dyscyplin sportowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Decydując się na wyjazd na obóz z nami Twoje dziecko spędzi fantastyczny czas, wśród zbliżonych wiekiem koleżanek i kolegów. Nie ma przecież nic lepszego i ciekawszego niż nawiązanie nowych znajomości, beztroski odpoczynek i stworzenie wartych zapamiętania na całe życie wspomnień. Nasza szeroka oferta obejmuje campy takie jak:
  • obozy zimowe,
  • zielone szkoły,
  • obozy letnie.
Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu dziecku ogromną dawkę pozytywnych emocji to nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zapisz je na organizowany przez nas obóz! Z nami przekonasz się, że obozowe atrakcje to nie tylko pokonywanie nudy, lecz rozwój i nauka tenisa ziemnego na własnej skórze. Zapraszamy!
Nauka gry w tenisa ziemnego dla dzieci - jakie są zalety?
Zastanawiasz się, czy warto wysłać dziecko na profesjonalne lekcje tenisa pod okiem kompetentnych opiekunów? Koniecznie zapoznaj się z korzyściami, jakie niesie za sobą uprawianie tego sportu. Jakie wartości daje nauka tenisa ziemnego? Można tu wskazać m.in.:
  • poprawa koordynacji ruchowej i wzmocnienie mięśni (podczas gry pracuje praktycznie całe ciało),
  • redukcja poziomu stresu (ucieczka myśli od trudnych egzaminów i sprawdzianów),
  • wspaniała rozrywka, którą w przyszłości można wykorzystać do spędzenia wolnego czasu z rodziną,
  • każde zwycięstwo i porażka kształtują charakter i uczą jak radzić sobie z emocjami w kryzysowych chwilach.
Przekonaj się, że nauka gry w tenisa dla dzieci to wszechstronny rozwój na wielu płaszczyznach.

Kontakt

 
Telefon:
517 292 545
E-mail: obozy@jafisport.pl
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne
 

Partnerzy