KURSY SITN PZN Demonstrator 2020

KURSY SITN PZN – DEMONSTRATOR oraz KWALIFIKACYJNY

Dziś dziecko stawiające pierwsze kroki na stoku, jutro instruktor szkolący kolejne pokolenia narciarzy. Długa perspektywa? W Jafi Sport myślimy przyszłościowo. Pragniemy, aby nasze kursy i szkółki zapewniały nie tylko fantastyczną zabawę, ale także wiedzę, która może zaowocować w przyszłości. Kto wie, może Twoje dziecko dołączy kiedyś do ekipy Jafi Sport?

Uczymy od 1997 roku, jesteśmy licencjonowaną szkołą narciarską SITN PZN. Szkoląc dzieci już od 4. roku życia obserwujemy ich postępy, dostosowujemy treningi do wieku, zachęcamy do nieustannego rozwoju. Nasze kursy – dla demonstratora i kwalifikacyjny – są pierwszym etapem kariery licencjonowanego instruktora PZN.

Oba kursy pomagają Twojemu dziecku w zdobyciu legitymacji Pomocnika Instruktora. By uzyskać ten stopień, trzeba ukończyć test sprawnościowy – slalom gigant podczas zawodów regionalnych z wynikiem przynajmniej 8/10 punktów. Po zaliczeniu kursu kwalifikacyjnego lub demonstratora próg jest obniżony do poziomu 6/10 punktów.

Terminy kursów

• 08-15.02.2020 (Livigno – kurs kwalifikacyjny oraz kurs demonstratora)
• 16-23.02.2020 (Szklarska Poręba – kurs demonstratora) 

Demonstrator Szkolny

• Kurs dla młodzieży w wieku 12 – 14 lat.
• Absolwent kursu może pomagać jako demonstrator podczas lekcji WF oraz na zimowiskach prowadzonych przez nauczycieli WF.
• Kandydaci muszą posiadać zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców o zdolności do uprawiania narciarstwa, a także zgodę rodziców na udział w kursie.
• Szkolenie trwa przynajmniej 6 dni, z czego 1 dzień jest poświęcony na egzamin.
• Zakres szkolenia obejmuje: teorię narciarstwa, nauczanie i doskonalenie techniki jazdy, przygotowanie sprzętu, zachowanie bezpieczeństwa w górach oraz slalom gigant.
• Egzamin przeprowadza Instruktor Wykładowca – Kierownik Wyszkolenia Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej.
• Dzięki ukończeniu kursu kryterium zaliczeniowe na zawodach regionalnych zostaje obniżone z 8 na 6 punktów (dla kandydatów na Pomocników Instruktora). Do przystąpienia do części I – technicznej na stopień Pomocnika Instruktora można przystąpić bez zaliczania kursu kwalifikacyjnego.
• Szkolenie kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym, po ich zaliczeniu otrzymuje się legitymację oraz odznakę.
• Uprawienia wygasają po ukończeniu 16. roku życia, o ile kursant nie kontynuuje szkolenia do stopnia instruktora PZN.

Livigno:

CENA: 1050 zł bez lunchu na stoku, 1300 zł z lunchami.
 Minimalna liczba uczestników: 6.

W cenie:
 5-dniowy kurs (25 godzin zajęć praktycznych w godzinach od 10.00 do 16.00 z przerwą na lunch), zajęcia teoretyczne (5 godzin popołudniami), videoanaliza z omówieniem postępów, materiały szkoleniowe oraz koszty egzaminu wewnętrznego.

Szklarska Poręba:

CENA: 2390 zł Minimalna liczba uczestników: 6. 

W cenie:
 tansport z Warszawy i Wrocławia do Szklarskiej Poręby, zakwaterowanie 7 dni z wyżywieniem HB, karnet narciarski 6 dni, 5-dniowy kurs (25 godzin zajęć praktycznych w godzinach od 9.00 do 14.00), zajęcia teoretyczne (5 godzin popołudniami), videoanaliza z omówieniem postępów, materiały szkoleniowe oraz koszty egzaminu wewnętrznego oraz zajecia zawarte w programie Winter Campu

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę